mypension.co.il

ייעוץ פנסיוני - כיצד הוא יכול לעזור לנו?אומרים שבהווה אנחנו לומדים את העבר כדי לתקן את העתיד. בפנסיה המצב לא שונה, בהווה אנחנו דואגים לעצמנו לעתיד טוב יותר ולא חוזרים על טעויות שאחרים עשו בעבר


המשבר הכלכלי העולמי האחרון חשף משבר בקרנות פנסיה, כתוצאה מנפילת הברוסות בעולם. המשבר נבע מכך שקרנות הפנסיה נטלו חלק בבורסה, וכתוצאה מנפילת מניות איבדו רבים מחברי הקרנות כספים שבעתיד אמורים לכלכל אותם.

האיום של נפילת קרנות פנסיה הוא איום חברתי שמלווה לא רק כל אחד פרט שחבר בקרנות אלא את כלל החברה והמדינה.

על מנת שנוכל להימנע כיחידים מפגיעה עתידית בתשואות הפנסיה שלנו, נצטרך לעשות זאת באמצעות ייעוץ פנסיוני אשר נוכל להיעזר בו על מנת לבחור קרנות פנסיה ולהינות מזכויות פנסיה על מנת להצליח לכלכל את עצמנו בעתיד, בתקופה בה לא נהנה ממשכורת קבועה.  


כיצד יעוץ פנסיוני יעזור לנו?

מי שמכיר את עולם הפנסיה, יודע עד כמה מסובכים המושגים השונים שמופיעים בתחום, על מנת להינות מהרווחים השונים ולקבל את הזכויות המגיעות לנו, ייעוץ פנסיוני, אמור לאפשר לנו כחברים:ייעוץ פנסיוני

 • לבדוק מה מעניקה לנו תוכנית הפנסיה, והאם היא מתאימה לצרכים שלנו
 • לבחון אילו מוצרי פנסיה קיימים בשוק בכלל ואילו מוצרים מציעה קרן הפנסיה
 • לבדוק מהי תשלום לקרן הפנסיה והאם היא עומדת בתנאים ובדרישות
 • מהו אחוז המס שצריך לשלם לקרנות.
 • לשמור על תוכנית מתאימה גם בימים בהם השוק משתנה

כפי שצוין בפסקה הראשונה, המשבר הכלכלי שחל ב2008, ופגע קשות בתוכניות הפנסיה הוא דוגמא טובה, כיצד יעוץ פנסיוני יכול לעזור בימים קשים. אומנם יועץ פנסיוני לא יכול לעזור לנו לנבא האם יהיה משבר או לא, אך הוא כן יכול לעזור לנו להתמודד איתו. בדרכים הבאות:
 • פתיחת מספר חשבונות פנסיה על מנת לא להמר על קופה אחת.
 • ניתן לבדוק איזו קופה מציגה את התשואות הטובות ביותר והיכן היא מושקעת
 • מה משך זמן ההשקעה, אחוז ההשקעה ופרטים נוספים שיעזרו לנו לכלכל את עצמנו בעתיד

חשוב להבין, הצורך לקבל ייעוץ פנסיוני חייב להיעשות בזמן אמת, על מנת לא להגיע לתקופה בה נצא לפנסיה ללא תמיכה כלכלית וניאלץ לקבל עזרה מגוורמים שונים. בתקופות של אי וודאות כגון תקופות של משבר כלכלי, עלינו לוודא אף יותר, שעתידנו מובטח.


למי זה מתאים?
 • לבני 30 ומעלה שמבקשים לתכנן את עתידם הכלכלי.
 • לפורשים שעומדים לצאת לפנסיה ומבקשים לדעת את הזכויות שלהם.
 • לעצמאים שצריכים לפתוח תוכנית פנסיה.
 • למעסיקים שרוצים לחסוך תשלומי פנסיה לעובדים.

יעוץ פנסיוני מאפשר לנו לצאת אל תקופת הפנסיה מבוטחים מפני פגיעה כלכלית , גם אם קרנות פנסיה עברו משבר כלכלי ברמה כזו או אחרת. באמצעות השקעה סולידית שאינה קשורה בהכרח לתוכניות פנסיה מטעם מקום העבודה, אנחנו יכולים להינות ממגון מוצרי פנסיה שונים, שמגבים זה את זה, ומפחיתים את הסיכון לפגיעה ברווחים.
30/12/2010    mypension.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר mypension.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 mypension.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יעוץ פנסיוני מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום היעוץ פנסיה
מתעניינים בייעוץ פנסיוני? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!