mypension.co.il

קרנות ותוכניות פנסיה – דואגים לעתיד שקט ובטוח

קרנות ותוכניות פנסיה – דואגים לעתיד שקט ובטוח מבחר קרנות ותוכניות הפנסיה בין החברות השונות יכול לבלבל אך עם ראייה לעתיד ובחירה בחברה ותיקה ומנוסה גם אתם תדאגו לעתיד שקט ומשתלם   לפני מספר חודשים בחן מגזין פורבס הידוע בשיתוף פעולה עם חמשת הבנקים המובילים בישראל (פועלים, לאומי, דיסקונט, מזרחי והבינלאומי) אלו הן קרנות הפנסיה המומלצות..


שינויים בפנסיה 2013 – המדריך המקיף לפנסיה שלכם

שינויים בפנסיה 2013 – המדריך המקיף לפנסיה שלכם חיסכון פנסיוני חשוב מאוד להמשך תזרים מזומנים קבוע גם בגיל הפרישה אך עם שינויים קרבים כדאי להיות עם היד על הדופק ולעקוב כדי לבחור בביטוח הנכון עבורינו   שר האוצר החדש יאיר לפיד עורר סערה לאחרונה בשלל גזרות מתוכננות ושינויים כלכליים כאשר שינויים אלו אינם פוסחים על החיסכון הפנסיוני שלנו מידי..


קרן פנסיה - הכל אודות אפליקציית הונאישי

קרן פנסיה - הכל אודות אפליקציית הונאישי אפליקציית הונאישי מאפשרת לכם לעקוב ולנהל אחר כל ההון שלכם בקלות וביעילות רבה מבלי ללכת לאיבוד או להסתבך עם סוכנים   הכסף שאנו עובדים בשבילו וחוסכים אותו שנים רבות חשוב לנו לפרנסה, לחיסכון, לפנסיה ואנו רוצים לדעת כי הוא בטוח ומה קורה איתו בכל עת. במקום להתרוצץ בין בנקים, להתקשר לעשרות סוכנים..


ביטוח פנסיוני – הזכויות של העובדים

ביטוח פנסיוני – הזכויות של העובדים אחת הזכויות החשובות של כל עובד היא הזכות לפנסיה, בתוך זכות זו יש זכויות וחובות שונות לכל עובד ומעביד. כנסו וגלו מה הזכויות שלכם   העולם של קרנות פנסיה בישראל עבר שלוש מהפכות גדולות בעשור הראשון של שנות האלפיים, שלושתן שינו את הגישה של העובדים והמעבידים לעולם הפנסיה, ואת הגישה של קרנות הפנסיה..


ייעוץ פנסיוני – דברים שרצוי לדעת על הפנסיה שלנו

ייעוץ פנסיוני – דברים שרצוי לדעת על הפנסיה שלנו פנסיה הינה ביטחון העתיד שלנו בזמן פרישה אך כאשר 50% מהציבור לא מודעים לגובה דמי הניהול בחיסכון שלהם, הגיע הזמן לפנות לייעוץ פנסיוני כדי להרוויח יותר ולהפסיד להפסיד עם השנים   ביטוח הפנסיה שלנו משולם שנים על גבי שנים בין אם באופן פרטי ובין אם ממקום העבודה שלנו כדי שבגיל 67 נוכל להנות ממנו,..


פדיון קרן פנסיה - עקרונות מנחים

פדיון קרן פנסיה - עקרונות מנחים התהליך של פדיון קרן פנסיה אמור היה להפוך לנגיש יותר ומהיר כחלק מן הרפורמות שבוצעו במהלך העשור האחרון בחוקי ביטוח פנסיוני חובה. בפועל, עדיין עמיתים רבים (מעל ל-80% בסקר שבוצע ב-2010) חוששים מן הפרוצדורה, ומרגישים כי ללא יעוץ פנסיוני אישי לא יוכלו להשלים את המשימה בצורה מייטבית כל..


המודל הצ'יליאני - חסכון מותאם של קרן פנסיה

המודל הצ'יליאני - חסכון מותאם של קרן פנסיה אחרי שלושים שנה של ניסיון בצ'ילה, הגיע מודל הפנסיה החכ"מ גם לישראל   בתחילת ינואר הודיע משרד האוצר על השקת המודל הצ'יליאני בשוק הפנסיות. המודל שזוכה להצלחה גדולה בצ'ילה שם הוא יושם לראשונה ב-1980, הגיע לישראל אחרי שנים של ויכוחים ומאבקים בין הגורמים השונים..


אתר יעוץ פנסיוני מציג - מבחר קרנות השתלמות לעצמאים

אתר יעוץ פנסיוני מציג - מבחר קרנות השתלמות לעצמאים קרנות השתלמות בוחנים לאורך שנים ולא לטווח קצר יותר ולכן טוב לדעת כי קרנות ההשתלמות והפנסיה עשו תשואות כמעט תלת-ספרתיות בעשור האחרון וזאת למרות 2 משברים כלכליים אשר פקדו אותנו וזה מדגיש את חשיבותן והפוטנציאל הרווחי הגלום בהן. במאמר זה נסקור מספר מסלולים נרחב של קרנות השתלמות מבית 3 גופים..


מחשבון פנסיה - מחשבים את העתיד

מחשבון פנסיה - מחשבים את העתיד ייתכן ועד שתכניסו את הנתונים למחשבון, הם כבר יישתנו, אך זו לא סיבה לא לדעת מהו מחשבון פנסיה   חדשות לבקרים אנו שומעים כיצד הפנסיה שלנו עולה ויורדת בהתאם לשינויים בשוק ההון. קרן פנסיה שלפני חודשים ניפקה תשואה אדירה שינתה מגמה והכל בגלל השקעה כושלת , ישירה או עקיפה. אנו, המבוטחים, מושפעים..


קרנות פנסיה - איך תספורות משנות לנו את העתיד

קרנות פנסיה - איך תספורות משנות לנו את העתיד בשנת 2009 נכנס לז'רגון הכלכלי הישראלי מונח חדש, תספורת. אם בעולמות אחרים ביטוי זה משמש התחדשות, אז בעולמות הכלכליים הוא משמש אובדן כספי פנסיה   תחילה היה זה לב לבייב  שביקש בשנת 2009 לקצץ בחובותיו לבעלי אגרות חוב של אפריקה ישראל בעקבות אי היכולת להחזיר אותם...


חיסכון פנסיוני - אפקט הפרפר של החסכון שלנו

חיסכון פנסיוני - אפקט הפרפר של החסכון שלנו אם בישראל חוששים שמא הפסדים של טייקונים והתספורות שהם מבקשים לחוב שלהם יגרמו לפגיעה בקרנות פנסיה של אזרחים, תחשבו איך האמריקאים חוששים כשהם יודעים שקרנות הפנסיה שלהם תלויות באגרות החוב שבידי סין חיסכון פנסיוני הוא לרוב ההשקעה העיקרית של מרבית האזרחים במדינות העולם..


קרן השתלמות - הבטחה בטוחה לחסכון בטווח הבינוני

קרן השתלמות - הבטחה בטוחה לחסכון בטווח הבינוני בעולם שבו התחום הפיננסי הינו חמקמק ולא יציב, קרן השתלמות משמשת כאפיק בטוח לחסכון בכסף לטווחי זמן בינוניים אם המעסיק מציע לכם תוספת למשכורת, מוטב שתעדיפו כי יפריש אותה לקרן ההשתלמות, שכן על תוספת ממשית במשכורת תהיו מחוייבים במס, ואילו על הפרשה לקרן ההשתלמות לא תחוייבו במיסים כל עוד..


בין קרן פנסיה עכשווית לקרן פנסיה וותיקה

בין קרן פנסיה עכשווית לקרן פנסיה וותיקה בשנת 2005 התרחש השינוי המשמעותי בקרנות פנסיה בישראל, השינוי יצר הפרדה בין הקרנות הוותיקות לאלו החדשות. במאמר זה נסביר מה ההבדל בין שני סוגי הקרנות קרן פנסיה היא כלי החיסכון הראשון בחשיבותו (אפילו מעבר לנדל"ן!) בישראל, ומכאן גם מובנת החשיבות שלו, הנוגעת לכל שכבות..


קרן פנסיה - מה מציעות לנו החברות הגדולות

קרן פנסיה - מה מציעות לנו החברות הגדולות השינוי בקרנות הפנסיה, הכניסה אותן אל תוך חיי כל אחד מאיתנו, באופן ישיר או עקיף, אז מה הפלא שאנחנו חרדים לדעת מה הן עושות? פנסיה חובה עוגנה בחוק בישראל, המחייב את כל המעסיקים לדאוג להפרשת לפחות סוג אחד של ביטוח פנסיוני (אשר קרן פנסיה היא רק תת סוג אחד מני מספר). במאמר הקודם התייחסנו..


ביטוח פנסיוני - האופציות השפויות לפרישה בטוחה

ביטוח פנסיוני -  האופציות השפויות לפרישה בטוחה חוק הפנסייה הביא עמו מהפכה בתחום, כעת נשאר רק לבדוק , אילו אופציות עומדות בפני המבוטחים על פי החוק המעודכן משנת 2008, מחויב כל מעביד להפריש ביטוח פנסיוני לכל עובדיו, ולמעשה בעתיד הקרוב תוחל חובת ביטוח פנסיה גם על עצמאיים, כך שבעתיד הקרוב צפויים כל המשתתפים בשוק העבודה בישראל להיות מחוייבים על..


קרנות פנסיה - הרפורמות בשוק הפנסיה

קרנות פנסיה - הרפורמות בשוק הפנסיה בשנת 2005 עברת כלכלת ישראל רפורמה אשר לדעת רבים שינתה באופן מהותי את ההתייחסות להשקעות בקרנות נאמנות וכתוצאה מכך בקופות פנסיה. היתה זו רפורמת בכר. במאמר זה נלמד בקצרה על הרפורמה והשפעתה על הכלכלה הישראלית. באוגוסט 2005 החליטה הכנסת לקבל את מסקנות ועדת בכר, ועדה שעסקה בהפחתת הריכוזיות של..


משווק פנסיוני - כשפנסיה הופכת למוצר

משווק פנסיוני - כשפנסיה הופכת למוצר אם רעיון הוא מוצר וחלום הוא מצרך שנמכר בפינות רחוב ובתוכניות טלוויזיה, למה שמוצרים פיננסים שיקבעו את איכות חיינו בעתיד לא ישווקו על ידי משווקים מורשים? בימים אלו מוצרים פיננסים מוצגים כמוצרים אמיתיים לכל דבר, לכן אין הפלא שמוצרים אלו מקיימים גם מערך שיווקי משלים. הדוגמא הטובה ביותר היא של..


מדריך לימודיי ייעוץ פנסיוני

מדריך לימודיי ייעוץ פנסיוני אם אתם רוצים לשלב מקצוע שדואג לחלשים וגם לעשות לביתכם בנדיבות, לימודי ייעוץ פנסיוני הם בשבילכם בשנת 2005 קיבלה הכנסת את מסקנות ועדת בכר ששינתה את עולם ביטוחי פנסיה. הרפורמה פתחה את שוק החסכון הפנסיוני לתחרות ואיפשרה ליועצי השקעות בבנקים להעניק ייעוץ פנסיוני. הרפורמות עליהם ללמוד במאמר אחר..


ייעוץ פנסיוני - כיצד הוא יכול לעזור לנו?

ייעוץ פנסיוני - כיצד הוא יכול לעזור לנו? אומרים שבהווה אנחנו לומדים את העבר כדי לתקן את העתיד. בפנסיה המצב לא שונה, בהווה אנחנו דואגים לעצמנו לעתיד טוב יותר ולא חוזרים על טעויות שאחרים עשו בעבר המשבר הכלכלי העולמי האחרון חשף משבר בקרנות פנסיה, כתוצאה מנפילת הברוסות בעולם. המשבר נבע מכך שקרנות הפנסיה נטלו חלק בבורסה, וכתוצאה מנפילת..


Copyright © 2022 mypension.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יעוץ פנסיוני מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום היעוץ פנסיה
מתעניינים בייעוץ פנסיוני? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!