מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בעמ

starstarstarstarstar

אודות מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בעמ

מגדל היא סמל של יציבות, אחריות, מקצועיות, והצלחה. ואנו עמלים כל יום מחדש על מנת להצדיק את האמון שנותנים בנו מליון וחצי לקוחות, למעלה מ-70 שנה.
פעילות קבוצת מגדל מבוצעת במסגרת תאגיד "מגדל אחזקות בטוח ופיננסים בע"מ". התאגיד מחזיק בבעלות מלאה או חלקית בחברות שונות באמצעותן פועלת הקבוצה בתחומי חיסכון פנסיוני, ביטוח, השקעות ושירותים פיננסיים. הבעלות על תאגיד "מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע"מ" מתחלקת בין קבוצת ג'נרלי האירופית (כ-70%), בנק לאומי (כ-10%) והציבור (כ-20%). 

אפעל 4 פתח תקוה

ביקורות על מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בעמ

starstarstarstarstar
November 20, 2023

השירות של מחלקת החיתום הרפואי ושל נציגי הפנסיה הוא ברמה של משרד ממשלתי/ בנק: איטי, מטרטר, לא מקצועי וביורוקרטי. כל פעם שאני פונה אליהם, לוקח להם חודש שלם לטפל בפנייה...
למעשה לקח הם כל כך הרבה זמן לצרף אותי, שזה כבר לא היה רלוונטי, כי המעסיק החליט בינתיים שהוא לא משלם פנסיה עקב קשיים תזרימיים.
למיטב ידיעתי הם לא עשו כלום כדי לדרוש מהמעסיק את הגמולים והפיצויים. לאחר כמה חודשים, כשהמעסיק ניסה שוב להפקיד הפרשות, הוא לא הצליח כי מגדל ביטלו את חברותי בקרן עקב היעדר הפרשות, כך שאני צריך להתחיל את כל הסחרור הזה שוב. לא תודה, אני עובר לקרן ברירת מחדל.
אפשר להבין כמה הם לא מוכווני שירות כבר בשניות הראשונות של השיחה כשמתקשרים למוקד שלהם מחוץ לשעות הפעילות: קודם כל מבקשים ממך מספר ת"ז, אחר כך שולחים סמס לאימות, ורק אז מודיעים לך שהמוקד לא פעיל ומנתקים את השיחה...
רק הסוכנים שלהם מבינים עניין

סיון
סיון

בתי עסק נוספים בתחום