enter-article קרן פנסיה - הכל אודות אפליקציית הונאישי - מרכז מומחים לייעוץ פנסיוני
יעוץ פנסיוני » מאמרים וחדשות » קרן פנסיה - הכל אודות אפליקציית הונאישי

קרן פנסיה - הכל אודות אפליקציית הונאישי

אפליקציית הונאישי מאפשרת לכם לעקוב ולנהל אחר כל ההון שלכם בקלות וביעילות רבה מבלי ללכת לאיבוד או להסתבך עם סוכנים
 
הכסף שאנו עובדים בשבילו וחוסכים אותו שנים רבות חשוב לנו לפרנסה, לחיסכון, לפנסיה ואנו רוצים לדעת כי הוא בטוח ומה קורה איתו בכל עת. במקום להתרוצץ בין בנקים, להתקשר לעשרות סוכנים כדי לבדוק מה מצבה של קרן פנסיה שלנו, במקום לחפש ייעוץ פנסיוני וכן משווק פנסיוני כדי לדעת מה טוב ביותר בשבילנו, מגיעה אפליקציית הונאישי המאפשרת לנו לבדוק את כל ההון שלנו, לעקוב אחריו, לנתר אותו ולהחליט בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים ביותר מה כדאי לעשות עם הכסף ולשלוט בו לחלוטין מבלי להפסיד כלל.
 
כיצד האפליקציה יכולה לעזור לך?

להלן רק חלק מהיתרונות הגדולים של אפליקציית הונאישי:

  • מדובר באפליקציה מקוונת ומאובטחת לחלוטין אשר מאפשרת לכם לנהל את ההון האישי שלך ומשחררת אתכם מסוכנים שונים ותוכנות מסובכות.
  • האפליקציה בעזרת טכנולוגיית כריית מידע ואלגוריתמים חכמים עוזרים לכם בקלות רבה לאתר, לנטר ולבקר את הכספים שלך וההון שלך.
  • האפליקציה מאפשרת לכם בזמן אמת לאתר הון גלוי ואפילו נעלם שלא הייתם מודעים לקיומו.
  • איגוד כל המידע הפיננסי במקום מאובטח, אחד ובטוח.
  • הצגה של תמונת מצב כלכלית של ההון שלכם אשר הינה כוללת ועדכנית באפליקציה אחת.
  • מסייעת ועוזרת לכם לקבל החלטות פיננסיות חכמות לאחר גיבוש תמונה רחבה וכוללת של כל ההון האישי שלכם.
  • חיסכון כולל ורחב יותר של כל ההון שלכם ע"י ניהול נכון וחכם יותר.

 

כיצד זה עובד?

אפליקציית הונאישי מאתרת מגמות כלליות ומנתחת אותן על מנת להציע לכל משתמש ומשתמש את התובנות המתאימות ונכונות ביותר עבורו. היא משווה בין מוצרי ביטוח ומוצרים פיננסים אשר בשוק ובעצם מנתחת את כל ההוצאות הביטוחיות והפיננסיות שלכם.

הונאישי אפילו תתריע ותעזור לכם לחסוך ע"י מניעת עלויות רבות והוצאות מיותרות. תקבלו התראות על הטבות משמעותיות עבורכם כמו דמי ניהול נמוכים, עמלות מופחתות ועוד.

אלגוריתם חכם משווה את כלל ההוצאות הביטוחיות והפיננסיות שלכם כולל קרן פנסיה, דמי ניהול, עמלות ועוד ובכך מתריאה בפניכם כאשר יש מקום לשיפור ולחסוך כסף, מציגה עבורכם את כל ההון שלכם במקום אחד מסודר וברור, חוסכת לכם זמן ומשאבי ניהול ועוד.

המערכת פועלת במודל T.M.A המאפשרת לכם לדעת אודות כל ההון האישי שלכם וגם לנהל אותו בצורה חכמה וחסכונית והכל בזמן אמת. מערכת T.M.A פועלת כך שכל שעליכם לעשות הינו להזין פרטים והמערכת תדאג כבר לאתר עבורכם את כל ההון האישי שלכם כדי שתוכלו לעקוב אחריו, לנתר אותו ולנהל את כולו בזמן אמת כדי שתוכלו גם לבוא חכמים יותר אל ייעוץ פנסיוני במידה ותחליטו על כך ולדעת הרבה יותר באשר אל משווק פנסיוני.

גם כאשר ברשותכם כסף והון "נעלם" אשר אינכם מודעים לקיומו כלל או ששכחתם אותו, המערכת תאתר לכם אותו ותעזור לכם לעקוב אחריו ולנהל אותו בזמן אמת, עם התראות 24 שעות ביממה אשר יעזרו לכם לחסוך כסף ולנהל את הכסף שלכם בצורה חכמה ובטוחה יותר.
 
לפרטים נוספים אודות האפליקציה החכמה והיעילה הזו, ייעוץ פנסיוני, משווק פנסיוני ועוד כלים כיצד תוכלו לעקוב אחר ההון שלכם ולחסוך אפילו יותר, מלאו טופס קצר ומיטב אנשי המקצוע והמומחים יחזרו אליכם במהרה עם תשובות לכל שאלותיכם, ייעוץ והצעות ייחודיות במיוחד עבורכם.
 
אין לוותר על ייעוץ פנסיוני או עזרה מאנשי מקצוע מומחים אך בעזרת האפליקציה תהיו מודעים יותר לכל ההון שלכם וחשוב להעזר בה לתמונה הכוללת

עוד באותו נושא

ייעוץ פנסיוני - כיצד הוא יכול לעזור לנו?

ייעוץ פנסיוני - כיצד הוא יכול לעזור לנו?

אומרים שבהווה אנחנו לומדים את העבר כדי לתקן את העתיד. בפנסיה המצב לא שונה, בהווה אנחנו דואגים לעצמנו לעתיד טוב יותר ולא חוזרים על טעויות שאחרים...

מדריך לימודיי ייעוץ פנסיוני

מדריך לימודיי ייעוץ פנסיוני

אם אתם רוצים לשלב מקצוע שדואג לחלשים וגם לעשות לביתכם בנדיבות, לימודי ייעוץ פנסיוני הם בשבילכם בשנת 2005 קיבלה הכנסת את מסקנות ועדת בכר...

קרנות פנסיה - הרפורמות בשוק הפנסיה

קרנות פנסיה - הרפורמות בשוק הפנסיה

בשנת 2005 עברת כלכלת ישראל רפורמה אשר לדעת רבים שינתה באופן מהותי את ההתייחסות להשקעות בקרנות נאמנות וכתוצאה מכך בקופות פנסיה. היתה זו רפורמת...

משווק פנסיוני - כשפנסיה הופכת למוצר

משווק פנסיוני - כשפנסיה הופכת למוצר

אם רעיון הוא מוצר וחלום הוא מצרך שנמכר בפינות רחוב ובתוכניות טלוויזיה, למה שמוצרים פיננסים שיקבעו את איכות חיינו בעתיד לא ישווקו על ידי משווקים...

מחשבון פנסיה - מחשבים את העתיד

מחשבון פנסיה - מחשבים את העתיד

ייתכן ועד שתכניסו את הנתונים למחשבון, הם כבר יישתנו, אך זו לא סיבה לא לדעת מהו מחשבון פנסיה   חדשות לבקרים אנו שומעים כיצד הפנסיה שלנו...

string(25) "categoryקרן פנסיה"